İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Psikoloji , Sosyoloji , Psikiyatri , İnsan İlişkileri Alanlarında Süper Reklam Fırsatı

Fotoğraflar yükleniyor

50
İlan No 104
İlan Tarihi 19 Kasım 2022
Abone/Üye Sayısı 2600
Kanal/Grup Adı Psikoloji Türkiye
Kanal/Grup Linki @psikolojiturkiye
Kategori Eğitim-Girişimci-Motivasyon
Kanal/Grup Yaşı 2
Durumu Genel
Gönderi Gösterimi Yüz-Bin
Organik Abone/Üye %100 Organik
Türk Abone/Üye %100 Türk
Başa Sabitleme Reklamı Alınıyor

Psikoloji , Sosyoloji , Psikiyatri , İnsan ilişkileri , sosyal yaşam hakkında içerikler üretiyorum. Yüksek eğitimli bir kullanıcı kitlesine sahibim. abonelerimin çoğu önlisan, lisans ve yüksek lisans mezunu.  Akademik alanda çalışanlara ve psikologlara ulaşmak için eşsiz fırsat. Telegram adresime hemen yazın. Memnuniyetle yardımcı olurum.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Gönderi Paylaşım Aralığı
Yorumlar

Güvenlik İpuçları

Uyarı!
Dolandırmalara karşı dikkatli olunuz. Yapılan ticaretlerde reklamlar(.)net sorumluluk kabul etmemektedir. reklamlar(.)net aracı değildir, influencer tanıtım platformudur. Hiç bir olumsuz durum ile bağdaşlaştırılamaz ve sorumluluk kabul etmemektedir. Ahlaki kurallara ve yasal mevzuatlara uymayan reklam alanları, reklamlar(.)net'te barınamaz. Herhangi bir olumsuz durumda, maddi ve manevi sorumluluk, tarafımızdan kabul edilmemekte olup, iletişim mecralarımızdan reklamlar(.)net'e ulaşmanız durumunda olumsuz durumla ilgili sitemizde bulunan/barınan mecra sitemizden engellenecektir. Yapılacak ticaretler bu uyarı göz önünde bulundurularak yapılmalıdır.